Ulaşım Bilgileri

Ulaşım Bilgileri

Şehir Dışından Gelen Hastalarımız İçin

-Sakarya istikametinden gelenler için; Şehirlerarası Otobüs Terminali, Kandıra yönüne döndükten sonra Yahya Kaptan yönüne girip U dönüşü yapın ve sağdaki çıkışa girin. -İstanbul istikametinden gelenler için; Şehirlerarası Otobüs Terminali, Kandıra yönüne döndükten sonra Yahya Kaptan yönüne girip U dönüşü yapın ve sağdaki çıkışa girin. -Bursa / Yalova istikametinden gelenler için; D130 karayolunda devam edin ve Yahya Kaptan yönüne girip U dönüşü yapın ve sağdaki çıkışa girin.

İzmit Kocaeli Belediyesi 250 numaralı Otogar-Sabiha Gökçen Havalimanı otobüsüne binin, Yahya Kaptan ışıklarda indikten sonra karşıya geçin ve Yalova yönüne doğru yürüyün 400 metre ileride sağda hastanemize ulaşabilirsiniz.

702 numaralı otobüse binin, Yahya Kaptan ışıklarda indikten sonra karşıya geçin ve Yalova yönüne doğru yürüyün 400 metre ileride sağda hastanemize ulaşabilirsiniz.

80 numaralı otobüse binin, Yahya Kaptan ışıklarda indikten sonra karşıya geçin ve Yalova yönüne doğru yürüyün 400 metre ileride sağda hastanemize ulaşabilirsiniz. İzmit tren garından çıktıktan sonra yolun karşısındaki tramvay durağına geçip, tramvaya binin, Yenişehir Tramvay Durağında inerek, 350 metre (5 dk.) yürüme mesafesindeki hastanemize ulaşabilirsiniz.

Şehir İçinden Gelen Hastalarımı İçin

Yahya Kaptan istikametine doğru D100 otoyoluna çıkın, Ankara istikametine doğru giderken Şehirlerarası Otobüs Terminali, Kandıra yönüne döndükten sonra Yahya Kaptan yönüne girip U dönüşü yapın ve sağdaki çıkışa girin.

Bulunduğunuz ilçeden Yahya Kaptan’dan geçen otobüse binin, Yahya Kaptan ışıklarda indikten sonra karşıya geçin ve Yalova yönüne doğru yürüyün 400 metre ileride sağda hastanemize ulaşabilirsiniz.

Bulunduğunuz ilçeden tramvaya binin, Yenişehir Tramvay Durağında inerek, 350 metre (5 dk.) yürüme mesafesindeki hastanemize ulaşabilirsiniz.