Hasta Görüşleri

Hasta Görüşleri

"Hasta Görüşleri" (Hakkında 23 yorum)

  1. Hastanenizin Ortopedi doktoru Op. Dr. Mehmet Kezer beye kırılan bileğimi ameliyat olmadan kurtardığı için teşekkür ederim. Fizik tedavi görmem için beni fizik tedavi bölümüne yönlendirdi. Fizyoterapist Göksu hanıma da bileğimi tekrardan rahat kullanmamı sağladığı içinde teşekkür ederim. Özveriyle hastalarına yaklaşan ve ilgilenen İlgili ve hastasına karşı pozitif yaklaşımından dolayı böyle hekimlerin ve fizyoterapistlerin hastaneniz kadrosunda olmasından dolayı sizleri kutluyorum.

  2. Merhaba
    Kalp Damar Cerrahisi Uzmanı Doçent Doktor Veysel Kutay a muayene oldum .Verdiği detaylı bilgiler ve ilgisi için çok teşekkür ederim.

  3. Babamın by-pass ameliyatı için hastane ve doktor ararken birçok kişi tarafından Özel Konak hastanesi ve doktorumuz Doc.Dr.Veysel Kutay önerildi. Zonguldaktan gelip ameliyatımızı olduk. Hem hastane hem de doktorumuz seçimimizin ne kadar doğru oldugunu bize fazlasıyla kanıtladı. Doktorumuz hem ameliyat öncesi hem ameliyat sonrası gösterdiği titizlik, özveri ve özgüven ile hastamıza ve hasta yakınları olan bizlere güven verdi.İşinin ehli olan doktorumuza ne kadar teşekkür etsek az olur. Ayrıca ameliyat sonrası kaldıgı yoğun bakımda gösterdikleri yoğun ilgi ve alaka için yoğun bakım hemşirelerimize , hastamızı ve biz refakatçilerini rahat ettirmek için uğraşan servis hemşirelerimize ve tüm hastane personeline çok teşekkür ederiz. Bizim gibi karar vermekte zorlanan neresi olsun diye düşünen kim varsa Konak hastanesine ve doktorumuz Doc. Dr. Veysel Kutay’a gözü kapalı güvenebilirsiniz. Biz bu zorlu süreci sizlerin sayesinde çok rahat atlattık. Emeği geçen herkese çok çok teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.