E-Teşekkür

  Text 234 Text 609 Menu 548 Text 576 Textarea 948
  Text 234 Text 609 Menu 548 Text 576 Textarea 948
  Fatma Öz Acil Servis Eren sağıroğlu Kızım 2 aylıkken uzm doktor eren sağıroğlu na götürdüm gaz problemi için kendisi çok yardımcı oldu gaz problemini hallettik başka bir ilde ikamet etmeme rağmen her sorunumda kendisiyle iletişime geçiyorum böyle bir doktorun hastanenizde olması büyük şans teşekkürler eren bey
  Derya Baştürk Beyin Cerrahisi ve Sinir Hastalıkları Hakan ERDOĞAN Annemin beliyle ilgili sorunları için tavsiye üzerine Yrd.Doç.Dr Hakan Erdoğan tarafından ameliyatı yapıldı. Ameliyat öncesi ve sonrasında tüm personel ilgili ve güler yüzlüydü. Hemşireleri, destek hizmetlerinde çalışan herkes çok iyiydi. Hakan hocam hastasıyla iletişimi son derece iyi, hastalık ve ameliyat hakkında geniş bilgi veren, her soru ve sorunu dikkatle dinleyen bir hekim. Çok çok teşekkürler. Ameliyat sonrası anestezi hocasının ilgisi için de ayrı teşekkürler. Beyin cerrahi ile ilgili sorunlarda bu ekibe güvenebilirsiniz.
  hande türkmen Kadın Hastalıkları ve Doğum Dr. Erkan Türköz harika doktor, harıka ekip:)
  Aysu Sümeyye YilmaZ Kadın Hastalıkları ve Doğum Firdevs baran şekerci Kendisini tanıdığımdan beri bir doktordan daha fazlası gerçekten kimle konuşsam önerdiğim tek doktor 😊 gerçekten ilgisi alakası mükemmel bir doktor kendisine çok teşekkür ediyorum.
  Üzer İlhan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Çağla Demir 14.02.2022 tarihinde hastaneye kontrole geldim. Doktorumuz Çağla Hanım'ın ilgisi, özverili çalışması, hastaya (şahsıma) karşı nazik ve kibar davranışlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca belimden rahatsiz olmam sebebiyle hareket alanım çok sınırlıydı. Doktor Hanım benimle kendi ailesinden biriymiş gibi ilgilendi, yardım etti ve her sorumuza açıklayıcı cevaplar verdi. Biz kendisine çok saygı duyduğumuzu ve teşekkür ettiğimizi iletmek istedik. Çalışmalarınızda kolaylık ve başarılar diliyoruz.
  Melike Türkeli Enfeksiyon Hastalıkları Ömer Hilmi Alga Kıymetli doktorumuz yılmadan usanmadan muayene ve kontrol seanslarıyla tek bir sorunum kalmayana kadar benimle ilgilendi. Kesinlikle bir kez off bile demedi. Allah razı olsun. Aşırı memnunum enfeksiyon hastalıklarında üzerine doktor tanımam. İyi ki varsınız hocam
  ZEYNEP GÖKTEPELİ Kadın Hastalıkları ve Doğum FİRDEVS ŞEKERCİ BARAN Uzun bir araştırma sonucu Firdevs Hanıma ameliyat olmaya karar verdim iyi ki de Firdevs Hocam.İnce düşünceli hoşgörülü anlayışlı veee işinin uzmanı.Ne kadar teşekkür etsem az biliyorum ama çok çok teşekkür ederim iyi ki sen Firdevs Hocam.
  Nilgun evin Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Cagla Demir Agrilarim yuzunden biraz da karakterimden dolayi endise ve kaygi ile hastanenize geldim.Ama Fizik Rehabilitasyon Doktoru Çaģla Demir in sevkat ve ilgi dolu davranisiyla rahatladim.Kendisine ve sizede boyle bir doktor bizlere kazandirdiginiz icin tesekkur ederim.
  Dilan Tongu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Nimet Altınata Başka hastanedeki doktorumun tavsiyesi üzerine geldim çok memnun kaldım ve herkese de tavsiye edeceğim