E-Teşekkür

E-Teşekkür

  Text 234Text 609Menu 548Text 576Textarea 948
  Text 234Text 609Menu 548Text 576Textarea 948
  CelilSoydaşKardiyolojiKardiyologTüm hemşire ve doktoruma teşkkür ederim saygılarımla
  Artun BuğraARICIAcil ServisGültekin CanMerhaba, yüksek tansiyon sebebiyle annemi acile getirdik 20.05.2024 saat 01 sularında. Doktorumuz da sağolsun bizimle ilgilendi keza hemşireler de öyle. Ancak acilde gişede çalışan Genç cocuk için yazıyorum bu teşekkürü. Gerçekten bizimle her anlamda ilgilendi ne gerekiyosa yaptı, doktor yoksa gitti buldu getirdi, gerçekten işini çok güzel yapıyor. Lütfen o kardeşimize iyi bakın :) Çok iyi ilgilendi bizimle ve iletişimi çok iyi. Kendisine ve diğer çalışanlara teşekkür ederiz. İyi çalışmalar dileriz.
  Nur BaharErenAcil ServisAsım Kuntay TemrenDün aşırı mide ağrısı ve kalp sıkışmasıyla rahatsızlanıp ambulans ile acil servis bölümüne getirildim.hiç beklemediğim kadar ilgili ve sonuç odaklı bir tedavi sürecim oldu.Bu süreçte ilgilenen ve iyi olduğumdan emin olmak için gerekli tetkikleri yapıp beni sağlıkla taburcu eden doktorunuza çok teşekkür ederim.genç ve yeni mezun olmasına rağmen çok bilgili ve ilgiliydi.ben Konak hastanesinde doğum yapmış biri olarak zaten seviyordum kurumumuzu bir kez daha emin oldum hizmetiniz ve seçiciliğinizden dolayı da sizlere teşekkğr ederim
  ZülfiyeBekerGenel CerrahiFatih KulFatih hocamız alanında çok iyi, güler yüzlülüğü ve ilgi alakası için çok teşekkür ediyorum.İyki size muayene olmuşum hocam ve herkese sizi tavsiye ediyorum sizin gibi bir doktorla karşılaştığım için çok mutlu ve şanslıyım.
  HuriyeKafadarDiğer HizmetlerHemşirelik HizmetleriMerhaba, 13.11.2023 de annemin medikal hastane yatısi oldu. Bize hizmet veren hemşire hanım Damla Yaşan hanim; Çalıştığı süre boyunca güler yüzlü, nazik, pratik, ilgili ve pozitif enerjisi ile yaşam yolu ve yolculuğunda başarılar dileriz. Çok teşekkürler Damla Yaşan hemşire hanım, sizinle tanıştığımız için mutlu olduk. Sevgiyle.
  MehmetÇınarOrtopedi ve TravmatolojiEnis YıldırımHastanenizde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Enis (Yıldırım)Bey tarafından kasık düzeyinde tendon kopması ameliyatı (normal tendon kopmasına göre daha ağır bir durum) oldum. Hızlı bir şekilde iyileşmemi sağlayan, güleryüzlü, işini iyi bilen, ilgili ve hastaya güven duygusu veren Enis Beye ve Ekibine çok teşekkür ederim. Ayrıca 30 seanslık fizik tedavi aşamasında iyileşme sürecine ciddi katkı sağlayan Fizyoterapist Berna Hanıma da teşekkür ederim.
  E. TunaÇakmakCilt Bakım ÜnitesiZehra HanımHizmet aldığım süreçte ilgi, alaka ve çalışma ahlakından ötürü Zehra hanıma teşekkürlerimi iletmek isterim. Samimi yaklaşımı ve işine gösterdiği özenle istediğim sonucu aldım. Bundan ötürü mutluyum .
  SeynurTanerAcil ServisÖmer Ardaman21 Haziran 2023 tarihinde hastahanenizde Sayın Ömer Ardaman tarafından göğsümdeki kitle nedeniyle ameliyat oldum.Çok başarılı geçen ameliyatımın gerek öncesi gerekse ameliyat sonrası değerli doktorumun bilgilendirmesi, ilgisi, nezaketi için çok çok teşekkür ediyorum.
  NihalSucuFizik Tedavi ve RehabilitasyonEbru Zeliha HasanefendioğluHastanenizde 15+15 fizik tedavi gördüm ve gördüğüm tedaviden olumlu sonuç aldım Başta Ebru hanıma ve ayrıca benimle birebir ilgilenen uğraş veren elinden geleni yapan fizyoterapistim sevgili Göksu hanıma çok çok teşekkür ediyorum
  FigenErinGenel CerrahiFatih KulMerhaba ,Hastanenizin genel cerrahi bölümünde ameliyat oldum .Tedavinin başından son kontrole kadar olan tüm süreçte doktorum Fatih Kul ‘la çok teşekkür ederim . Mükemmel bir doktor .Ayrıca hemşirem Rabia hn ve hastanenizin tüm personelinin kalitesi ve anlayışları çok iyiydi . İşlerini çok güzel yapıyorlar .
  NeslihanÇokDermatoloji (Cildiye)Yahya BeşkardeşHastanenizin cildiye doktoru Uzman Dr Yahya Beşkardeş e çok teşekkür ederim o kadar doktara gittik şansımız Yahya Bey e rastlamak oldu.Önce insan sonra çok başarılı bir hekim olduğu için kendisine canı gönülden teşekkür ediyorum.
  SelinTantaKadın Hastalıkları ve DoğumTemel TanTüm hamilelik süreci boyunca bir kere bile acaba dedirtmeyen ilgi alakasıyla iletişimiyle oldukça memnun kaldığım canım doktorumuz Temel Beye çok teşekkür ederim. Ayrıca doğum anımda ki mükemmel ekibe özellikle Övünç Ebeye çok çok teşekkür ederim.
  SelinTantaKadın Hastalıkları ve DoğumTemel TanTüm hamilelik süreci boyunca bir kere bile acaba dedirtmeyen ilgi alakasıyla iletişimiyle oldukça memnun kaldığım canım doktorumuz Temel Beye çok teşekkür ederim. Doğum anımda ki mükemmel ekibe de özellikle Övünç Ebeye ayrıca çok teşekkür ederim. Bu mucize süreci sizin gibi bir ekiple geçirdiğim için gerçekten kendimi çok şanslı hissediyorum.İyi ki varsınız :)
  SelinTantaKadın Hastalıkları ve DoğumTemel TanTüm hamilelik süreci boyunca bir kere bile acaba dedirtmeyen ilgi alakasıyla iletişimiyle oldukça memnun kaldığım canım doktorumuz Temel Beye çok teşekkür ederim. Doğum anımda ki mükemmel ekibe de özellikle Övünç Ebeye ayrıca çok teşekkür ederim. Bu mucize süreci sizin gibi bir ekiple geçirdiğim için gerçekten kendimi çok şanslı hissediyorum.İyi ki varsınız :)
  sunayDelilbaşıKalp ve Damar CerrahisiDoc.DR. Veysel KutayEşim Serhat Delilbaşı nın Kalp krizi geçirmesi sonrası başarılı bir şekilde stent takılmıştı. Ancak kriz öncesi oluşmaya başlamış olan . enfeksiyon . bir türlü geçmediğinden. Kardiyoloji doktorumuz ; Kalp Damar Cerrahisi ne yönlendirmiş ve Doc Dr. Veysel Kutay hocamızın tedavisiyle süreci başlamıştır. Çok net bir şekilde ifade etmeliyim, Ailemi ve yakınlarımı güvenle teslim edebileceğim bir dr. Hastayla empati kurmak,onu dinlemek ,onun için en iyisi ve en uygununu düşünmek ve en uygun tedaviyi yapmak konusunda nadir insanlarda olan bir yeteneğe sahip olan doktorumuza sonsuz teşekkür ederim. Yakınlarımızda böyle başarılı bir kariyere sahip doktorun bulunması bizim için büyük şans. minnettarız.
  sunaydelilbaşıKardiyolojiirfan yeşilEşimin kalp krizi geçirmesi sebebiyle acilen getirildiği hastanede ,kroner yoğun bakımda bir gece yattıktan sonra Dr. İrfan Yeşil tarafından ,bilekten yapılan başarılı bir bir operasyonla ile tıkalı damarlarına stent takılarak sağlığına kavuşmuştur. Gerek anjiyo yapılmadan ,gerekse sonraki aşamada doktorumuzun bizi bilgilendirmesi ve hassasiyeti sonucu Eşim (Serhat Delilbaşı ) in kendini güvende hissetmiş bir şekilde operasyon geçirmesi ; şu anda yeniden doğmuş gibiyim demesine sebep olmuştur. doktorumuza teşekkür ediyor ve başarılarının artarak devamını diliyoruz.
  CemileRanaGöğüs CerrahiOp.Dr. Sertan ERDOĞANKonak hastanesinden 5 gun sonunda bugün itibariyle çıktım. Sertan bey in hastasıyım. öncelikle ona teşekkürlerimi sunuyorum. Ama Konak hastanesi yetkilerine de sonsuz teşekkürler.. Hem yoğun bakımdaki hem göğüs cerrahi departmanında ki hemşirelerinize çok teşekkür ediyorum. Hepsi de, işinin ehli, mütevazi ve anlayış doluydular. servis elemanları dahil hepsi de güler yüzlerini hiç eksik etmediler.. personelinizle gurur duyabilirsiniz Konak Hastanesi
  ALİEKERÇocuk Sağlığı ve HastalıklarıUzm. Dr. Salih KUYUMCUOĞLUSayın Uzm. DR. Salih KUYUMCUOĞLU Hocam 12 Mart 2017 tarihinde Erzurum'da kızımız Yasemin Ela doğduğunda Yeni Doğan hekimi olarak siz ilgilenmiştiniz. Sonrasında böbrek üstü bezleri ile ilgili hormonal takip gerkebileceğini söyleyerek bizi bilgilendirerek neler yapmamız gerektiğini anlatmıştınız. Sizin yönlendirmeniz sayesinde kızımıza Erzurum Araştırma Hastanesi ve Ankara Koru Hastanelerinde çocuk endokrinoloji bölümlerinde gerekli tahliller yapıldı. Yaklaşık 1 yıl takip sürecinden sonra ve bazı küçük perhizler sayesinde şu an kızımız çok sağlıklı, 5 yaşında ve anaokula başladı. Size ne kadar teşekkür etsek azdır. Ailem ve kızım adına tekrar teşekkür ederim size. Buradan ayrıldığınızda çok üzülmüştük ama sizin mesleki kariyeriniz adına mutlu olmuştuk. Rabbim sizden Razı olsun. Sağlıklı Ömürler Dilerim.
  zeynepgürelKadın Hastalıkları ve DoğumFİRDEVS ŞEKERCİ BARANMERHABA , FİRDEVS HANIM NE ZAMAN BIR PROBLEMIM OLSA GEREK HASTANEYE GELDIGIMDE GEREKSE TELEFONDAN ILETISIME GECTIGIMDE HEP YARDIMCI OLDU. HİÇ GERI CEVIRMEDI. ANNE SEVKATIYLE YAKLASTI GERCEKTEN COK SEVIYORUM KENDISIINI ALLAH BINKERE RAZI OLSUN :)
  HakanKAZANBeyin Cerrahisi ve Sinir HastalıklarıYrd.Doç.Dr. Hakan ERDOĞANİleri derecede bel fıtığı rahatsızlığımdan dolayı İzmit'te bulunan başka bir hastanede çok tanınan bir Profesöre ameliyat oldum. Fakat belimdeki ağrılar geçeceğine daha da fazlalaşarak dayanılmaz acılar çekerek, normal ihtiyaçlarımı gidermez ve 6 ay boyunca yatağa bağımlı hale geldim. Konak Hastanesi Kurumsal Pazarlama Yöneticisi Seçkin ÖZER' in yönlendirmesiyle Beyin ve Sinir Cerrahı Hakan EDOĞAN' a muayene oldum. Yapılan tetkikler sonucunda belimde ileri derecede kayma olduğu, hatta bel fıtığı ameliyatımdaki mevcut kayma durumunun daha da ilerlediği ortaya çıktı. Yani beni başka hastanede ameliyat eden doktor hatasından dolayı aylarca acı çektim . Dr. Hakan ERDOĞAN' ın detaylı muayene ve tetkikleri neticesinde Konak Hastanesinde Hakan bey tarafından bel omuruma 6 adet vida takıldı şuan sağlığım eskisine göre çok daha iyi durumda iyileşme sürecim devam ediyor. Bu süreçte beni ilgi alaka ve desteğiyle yalnız bırakmayan, gün içinde ve hafta sonları dahi sürekli kontrole gelen ,hep yanımda olan doktorum sayın Hakan ERDOĞAN' a , Konak Hastanesi Kurumsal Pazarlama Yöneticisi Seçkin ÖZER' e ve Konak Hastanesine sonsuz teşekkürler ederim.
  GayeKurt KabanKadın Hastalıkları ve DoğumFirdevs Sekerci Baran18.05.2021 de dogum yaptim. Hamileligimin her ani doktorumuz sayesinde cok keyifli gecti. Sadece bir kadin dogum uzmani degil, psikoljik destegiyle, verdigi guvenle, tavsiyeleriyle bir doktordan saha fazlasi. Hayatimin en onemli surecini sizinle birlikte yasamak cok guzeldi. Her sey icin tesekkur ederim 💕
  Ömer FarukAKSOYDermatoloji (Cildiye)Uzm.Dr Yahya BEŞKARDEŞHocam tedavi için teşekkürler. :)
  FatmaÖzAcil ServisEren sağıroğluKızım 2 aylıkken uzm doktor eren sağıroğlu na götürdüm gaz problemi için kendisi çok yardımcı oldu gaz problemini hallettik başka bir ilde ikamet etmeme rağmen her sorunumda kendisiyle iletişime geçiyorum böyle bir doktorun hastanenizde olması büyük şans teşekkürler eren bey
  DeryaBaştürkBeyin Cerrahisi ve Sinir HastalıklarıHakan ERDOĞANAnnemin beliyle ilgili sorunları için tavsiye üzerine Yrd.Doç.Dr Hakan Erdoğan tarafından ameliyatı yapıldı. Ameliyat öncesi ve sonrasında tüm personel ilgili ve güler yüzlüydü. Hemşireleri, destek hizmetlerinde çalışan herkes çok iyiydi. Hakan hocam hastasıyla iletişimi son derece iyi, hastalık ve ameliyat hakkında geniş bilgi veren, her soru ve sorunu dikkatle dinleyen bir hekim. Çok çok teşekkürler. Ameliyat sonrası anestezi hocasının ilgisi için de ayrı teşekkürler. Beyin cerrahi ile ilgili sorunlarda bu ekibe güvenebilirsiniz.
  handetürkmenKadın Hastalıkları ve DoğumDr. Erkan Türközharika doktor, harıka ekip:)
  Aysu SümeyyeYilmaZKadın Hastalıkları ve DoğumFirdevs baran şekerciKendisini tanıdığımdan beri bir doktordan daha fazlası gerçekten kimle konuşsam önerdiğim tek doktor 😊 gerçekten ilgisi alakası mükemmel bir doktor kendisine çok teşekkür ediyorum.
  ÜzerİlhanFizik Tedavi ve RehabilitasyonÇağla Demir14.02.2022 tarihinde hastaneye kontrole geldim. Doktorumuz Çağla Hanım'ın ilgisi, özverili çalışması, hastaya (şahsıma) karşı nazik ve kibar davranışlarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca belimden rahatsiz olmam sebebiyle hareket alanım çok sınırlıydı. Doktor Hanım benimle kendi ailesinden biriymiş gibi ilgilendi, yardım etti ve her sorumuza açıklayıcı cevaplar verdi. Biz kendisine çok saygı duyduğumuzu ve teşekkür ettiğimizi iletmek istedik. Çalışmalarınızda kolaylık ve başarılar diliyoruz.
  MelikeTürkeliEnfeksiyon HastalıklarıÖmer Hilmi AlgaKıymetli doktorumuz yılmadan usanmadan muayene ve kontrol seanslarıyla tek bir sorunum kalmayana kadar benimle ilgilendi. Kesinlikle bir kez off bile demedi. Allah razı olsun. Aşırı memnunum enfeksiyon hastalıklarında üzerine doktor tanımam. İyi ki varsınız hocam
  ZEYNEPGÖKTEPELİKadın Hastalıkları ve DoğumFİRDEVS ŞEKERCİ BARANUzun bir araştırma sonucu Firdevs Hanıma ameliyat olmaya karar verdim iyi ki de Firdevs Hocam.İnce düşünceli hoşgörülü anlayışlı veee işinin uzmanı.Ne kadar teşekkür etsem az biliyorum ama çok çok teşekkür ederim iyi ki sen Firdevs Hocam.
  NilgunevinFizik Tedavi ve RehabilitasyonCagla DemirAgrilarim yuzunden biraz da karakterimden dolayi endise ve kaygi ile hastanenize geldim.Ama Fizik Rehabilitasyon Doktoru Çaģla Demir in sevkat ve ilgi dolu davranisiyla rahatladim.Kendisine ve sizede boyle bir doktor bizlere kazandirdiginiz icin tesekkur ederim.
  DilanTonguFizik Tedavi ve RehabilitasyonNimet AltınataBaşka hastanedeki doktorumun tavsiyesi üzerine geldim çok memnun kaldım ve herkese de tavsiye edeceğim