Hastanemizde Akciğer Kanseri Ameliyatları yapmaya başladık

Akciğer kanseri olan Veysel Solak , Konak Hastanesi’nin  başarılı Göğüs Cerrahı Sertan Erdoğan’ın yaptığı akciğer kanseri ameliyatı ile hayata tutundu                                                           

Bir süredir nefes darlığı, öksürük ,yorgunluk, aşırı kilo kaybı gibi şikayetleri olan Veysel Solak  doktor ve başvurusunda yapılan tetkikler sonucunda akciğer kanseri tanısını aldı. Giderek şikayetleri artan sayın Solak’ın yolları Konak Hastanesi Göğüs Cerrahi Uzm. Op. Dr. Sertan Erdoğan ile kesişti . Yapılan tetkikler sonucunda Veysel Solak’ın ameliyat olması kararı alındı . Ameliyat Op. Dr Setan Erdoğan ve ekibi tarafından gerçekleştirildi.

Ameliyat sonrası Veysel Solak ve ailesi şunları dile getirdi “ Biz ameliyat önces çok tedirgindik ameliyat denince biraz endişelenmiştik  korkularımız vardı fakat hocamızın sayesinde aslında hiç korkulacak bir şey olmadığını anladık . Allah Sertan Bey’den razı olsun onun sayesinde  sağlığımıza kavuştum işallah daha da iyi olacağım iyiki Sertan Hocayı tanımışız” dedi.

Veysel Beyin iyi dileklerine teşekkür eden Op. Dr. Seran Erdoğan  “Biz hekimler için hastalarımızın sağlığına kavuştuğunu görmek bizleri onlardan daha mutlu ediyor. Veysel amacaya akciğer kanseri amelliayatı yaptık sağ akciğerin üçte birlik kısmını çıkardık  bize başvurduğunda hastamız erken  evre kanserdi . Ameliyat 2 saat sürdü başarılı bir operasyon gerçekleştirdik . Hastamız kısa  zamanda kendini daha rahat hissedecek” dedi.  Sayın Erdoğan Kocaeli halkına Konak Hastanesi olarak hizmet vermekten mutlu olduklarını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.