Konak Hastanesi | Randevu Sistemi

Bölüm Seçiniz

Doktor Seçiniz

Tarih & Saat Seçiniz

Kişisel Bilgilerinizi Giriniz

Engelli hastalar için "öncelikli hasta" bankosuna başvurunuz.

Lütfen İlgili Alanları Doldurunuz

Lütfen İlgili Alanları Doldurunuz

Saynur Yeşilbağ

04.09.2019

Merhabalar ben Doktor Erkan Türköz ‘ün hastasıyım 15 gün önce hastanenizde doğum yaptım.9 ay boyunca güler yüzlü ilgili yardımcı olan bir ekiple bebeğimize kavuştuk. Basta doktorumuz Erkan Türköz ve ekibi Pınar Hnm ve Gökce hnm çok ilgililerdi ve güler yüzlü yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim.Ayrıca Nst bölümünde çalışan Birgül Şahin’in ilgisi güler yüzleriyle her konuda yardımcı olması , anne sütü hakkında verdiği eğitim tüm tecrübesiyle bilgi aktarımı ve nst hijyenini en üst seviyede tutmasından dolayı kendisine de sonsuz teşekkür ederim.Ameliyathane ekibi doktorlarından Safinaz hanıma da çok teşekkür ederim.Ve cerrahi servisinde çalışan personellerin güler yüzlü ve ilgisinden dolayı da teşekkür ederim…İyi ki Varsınız.

Kübra ZORLU

01.07.2019

Cildimde çıkan allerjiye dayalı bazı morlukların teşhisini koyamayan hastaneden dolayı size gelmiştim. Sayın dermataoloji doktorumuz hemen teşhisi koyup ilaç tedavisine başlamıştı bu anlamda kendisine çok teşekkür ediyorum.

Yıldız GEDİKLİ

18.06.2019

Burun ameliyatı ile şu an da özgüvenimi kazandım bu anlamda sevgili hocam Levent AYDAR’a teşekkür ederim.

Buket DOĞRAMACI

05.06.2019

Hastanenize geldiğimde 125 kiloydum , genel cerrah fatih kul hocama muayene olup , mide küçültme ameliyatı oldum , aradan 4 ay geçti ve şu an da 30 kilo verdim , hedefim 80 kiloya düşmek .Allah sizden razı olsun.

Berk ULUĞ

24.05.2019

Saç ekiminin etkisine güvenmeyen birisiydim , işlem sonrasında saçlarımı görünce tüm düşüncelerim ortadan kalktı , gece gündüz telefonla hocamızı onlarca aramama ve sürekli sorular sormama rağmen , hiç pes etmeyen sıkılmadan cevap veren Erman Beye çok teşekkür ederim. Ben bile işleme girerken bu kadar etkili bir sonuç alacağımı sanmıyordum. Ellerine sağlık Erman hocam.

Ali KAYA

17.05.2019

Saç ekim uzmanınıza geçtiğimiz aylarda saç ektirme operasyonu yaptırdım.Yavaş yavaş saçlarım çıkmaya başladı , ilgi ve alakasından dolayı Erman Beye minnettarım. Sayesinde artık istediğim görüntüye ulaşacağım. Dualarım sizinle.

Nilay Yılmaz

16.05.2019

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları doktoru Uzm.Dr. Nuri Yıldıray Ermiş'in hastasıyım. Hiç tereddütsüz kendisini herkese tavsiye ediyorum. Sayesinde insanlarla konuşabilen ve sokağa rahatlıkla çıkabilen biri oldum. Teşekkür ediyorum.

Fatma DOĞAN AYTEKİN

14.05.2019

Hastanenize kalp krizi vakasıyla annemi kaldırmıştır. Öncelikle çok hızlı müdahale edttiğiniz ve ilgi alaka gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Anjiyo sonrasında gayet sağlıklı bir yaşantısı oldu. Hasta bakıcısından , hemşiresine , danışmadaki arkadaşlardan doktoruna kadar hepinize binlerce kez teşekkür ederim.

Deniz Çelik

10.04.2019

8 aylık hamileyim ve kontrollerimi sürekli Erkan hocam da yaptım aşırı memnunum doğumumuda erkan beyde yapacağım 4 4lük doktor kesinlikle tavsiye ediyorum

Nazmiye YURTSEVER

06.03.2019

Konak Özel hastanede 2 defa kadın doğum uzmanı Canan hocaya ameliyat oldum. İlgi ve alakasindan dolayı çok teşekkür ediyorum. Ayrıca hastanede kaldığım süre boyunca dahiliye servisindeki tüm hemşirelere ve görevlilere ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim.

HATİCE GÖNÜLALAN

13.02.2019

Hamileliğim boyunca bana yardımcı olan NST hemşiresi Birgül Şahin'e teşekkür ederim.

Ece Gül UZUN

10.12.2018

Çok güzel hizmet aldım çok memnun kaldım. teşekkürler Tutku Hnm.

Esengül Koçak Saçlı

03.12.2018

29 kasımda sezeryan doğumumu gerçekleştiren Temel Hoca ve ekibine çok teşekkürler hemen toparlandım. İşini hakkıyla yapan Temel Hocamızla iyiki karşılaşmışız.

Elif BABAOĞLU KAZAN

30.11.2018

• Acil bölümünden hizmet aldım, oğlumda bir nefes sıkıntısı vardı. Hızlıca hekim muayenesi gerçekleşti ardından tedavisi için çocuk müşahede de bulunduk. Hemşireleriniz özellikle damar yolu açılırken dikkatli ve özenliydi sorunsuz bir şekilde kanlarımız alındı ve serumumuz takıldı. Tedavimizin sonunda bir de Çocuk Doktoru görebilsin diye Yeni doğan Yoğun bakım hekimi bizi muayene etti ve sağlıkla taburcu olduk. Sağlıkta ekip ruhu ve hastaya yönelik çözüm odaklı yaklaşımınızdan dolayı teşekkür ederim.

Büşra Yurtal

23.10.2018

şubat ayında hastanenize bir gece :) gebelik için kan testi vermeye gelmiştim. ve ilk gelişimdi hastanenize. orada çok şükür ki DR.FİRDEVS ŞEKERCİ BARAN' ın ününü duydum.!! sonucumda pozitif olunca ertesi gün randevuyu alıp kendisine muayne olmak istedim. kendisinden,ilgisinden çok memnun kaldığım için ilk baştan beri hiç şüphesiz ona gidiyorum. önce rabbime sonra firdevs hanıma güveniyorum. durumum belki özel hastaneyi kaldıracak şekilde uygun değilken. sırf hastanenizde bulunan firdevs hanım için vazgeçemiyorum. okadar güven veriyor ki , asla ne bir başka hastane düşündüm ne bir başka doktor araştırmasında bulundum. kendisinden allah razı olsun. herhangi olası bir olumlu,olumsuz durumlara karşı gayet bilinçli ve motive edici. alanında uzman birisi. buradan yeni anne olacak adaylara sesleniyorum !! şiddetle FİRDEVS hanımı tavsiye ediyorum.. zaten gördüğünüzde anlayacaksınız doğru adreste olduğunuzu.. ;) bilgisiyle,ilgisiyle,güler yüzü ile, hatta her an bir telefonun ucunda olması il

Songül  Atabey

24.02.2018

Kadın dogum biriminde Gülçin hanımın hastanalarına olan ilgisi olanganüstü ve kendisinden çok memnun oldugumu ifade edebilirim.Gülçin hocamıza meslek hayatında başarılarının devamın can gönülden dilerim... ATABEY AİLESİ OLARAK KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDERİZ .

Damla ARLI CANER

19.09.2017

İzmit Konak Hastanesi, 37 haftalık hamileyim gebe takibimi Gülçin hanım yapmaktadır. Kendisinden çok memnunun. Doğumunuda hastahanenizde yapıcağım ancak bir takım eksiklikler gözüme çarptı . Öncelikle özel hastane olmasına rağmen çok sıra bekliyoruz.